• Catering śniadaniowy

   

  Dostarczamy catering śniadniowy do firm od pon do pt w godz. 8.15-12.00. Firmy zainteresowane współpracą z naszą restauracją prosimy o kontakt.

   

  Przerwy kawowe

   

  Są jedną  z w wielu form poczęstunku skierowanego do uczestników szkoleń, konferencji, warsztatów lub spotkań biznesowych. Idealna przerwa kawowa składa się z aromatycznej kawy i herbaty oraz zdrowych przekąsek. Skontaktuj się z nami, aby przygotować odpowiedni zastrzyk energii dla swoich gości.

   

  Lunche

   

  Oferujemy menu lunch w dowozie, jak i w naszej restauracji. Specjalnie dla Was przygotowujemy codziennie inne, zdrowe i smaczne posiłki w rewelacyjnej cenie. Menu lunch: zupa+danie główne za jedyne 15 zł! Sprawdz aktualne menu na naszym Facebooku!

   

  Imprezy firmowe

   

  Organizujemy różnego rodzaju imprezy firmowe: szkolenia, konferencje, bankiety, wigilie , "jajeczka", pikniki itp. Do każdej powierzonej nam imprezy podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się elastycznie reagować na oczekiwania współpracujacych z nami firm.

  Zaufali nam m.in.:

  Siemens sp. z o.o.

  Nordea Polska

  Man sp. z o.o.

  i wiele innych.

   

   

  Szukasz restauracji do obsługi imprezy firmowej? Skontaktuj się z nami!

  Do zobaczenia!

 • Chrzciny i komunie

   

  Posiadamy ogromne doświadczenie w orgaznizacji imprez dla klientów indywidualnych. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy Salkę Vip, która jest idealnym miejscem do organizacji imprez rodzinnych. Wszytkich chętnych do zorganizowania poczęstunku dla rodziny i znajomych w naszej restauracji zapraszamy do kontaktu tel. pod numerem 512667865.


  Urodziny i imieniny

   

  Ogromny wybór alkoholi oraz drinków, jak i przekąsek typu finger food sprawi, że każde imieniny lub urodziny wyprawiane w 4 Stronach Świata mogą być niezwykle udane. Zapraszamy także do organzacji obiadu urodzinowego lub kolacji imieninowej w naszej restauracji. Chcesz zorganizować u nas imprezę okolicznościową, zrób rezerwację już dziś. Także przez Facebooka!

   

  Obrony doktorskie i magisterskie

   

  Bliskość Uniwersytetu Gdańskiego sprawia, że częstymi naszymi gośćmi są studenci, jak i kadra dydaktyczna. Obrona stopnia naukowego to dla wielu studentów, doktorantów najważniejszy dzień w życiu. Ten dzień można miło uwieńczyć - np. obiadem w naszej restauracji! Organizujemy obiady po obronie magisterskiej lub obronie doktorskiej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji.

   


   

Proszę wybrać typ sprawy: *

Pytanie

Rozczarowana/y

Zadowolona/y

Proszę podać komentarz *

Temat sprawy *

Jedzenie / Napoje

Ogólne wrarzenie

Ceny

Obsługa

Dostawa

Incydent

Inne

Państwa dane kontaktowe:

Imię i nazwisko *

E-mail *

Telefon

Data wizyty *